10.08.2017
Bilety na finały ESL Mistrzostw Polski już w sprzedaży
Wystartowała sprzedaż biletów na nadchodzące finały piętnastego sezonu ESL Mistrzostw Polski w Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends. Impreza odbędzie się w Łodzi podczas Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier.

Faza grupowa rozgrywek wciąż trwa, a uczestnicy rywalizują ze sobą o miejsca w finałach prestiżowych rozgrywek. Te odbędą się w połowie września w ramach 28. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w łódzkiej Atlas Arenie. Łączna pula nagród mistrzostw wyniesie 260 000 złotych.

Ceny biletów:

  • 1-dniowy – 15 złotych (ulgowy: 5 złotych)
  • 3-dniowy – 28 złotych (ulgowy: 15 złotych)

Wejściówki gwarantują dostęp nie tylko do widowni ESL Mistrzostw Polski, ale także do wszystkich innych atrakcji festiwalu, w tym spotkań z twórcami oraz gwiazdami gamingu i e-sportu, konkursów, prelekcji, czy otwartych turniejów. 

Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier odwiedzą tacy goście, jak Jim Lee – amerykański twórca komiksów superbohaterskich z wydawnictwa DC Comics, Achdé – kontynuator serii „Lucky Luke”, Grzegorz Rosiński – rysownik legendarnego „Thorgala”, Howard Chaykin – autor kanonicznych komiksów „Star Wars”, twórca reporterskich nowel graficznych – Guy Delisle czy Simon Bisley – rysownik komiksów o Lobo. W Atlas Arenie odbędzie się również pierwsza gala MISIÓW, nowych nagród kulturalnych, które przyznawać będzie blisko dwieście osób tworzących od pięciu lat kapitułę Węży – nagród dla najgorszych polskich filmów.

Wszelkie informacje o biletach na nadchodzącą imprezę można znaleźć na oficjalnej stronie organizatorów Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Wejściówki dostępne są już w sprzedaży na dedykowanej stronie internetowej.