09.08.2017
Dwóch liderów rankingu po czwartej kolejce spotkań
Po meczach czwartej kolejki 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends grono liderów zmniejszyło się do dwóch. Wszystko za sprawą niespodziewanej porażki Teamu DPD.

W poniedziałkowych spotkaniach obyło się bez niespodzianek. Po zwycięstwa sięgali bowiem faworyci - Pompa Team ograł Sneaky FoxEZ, zaś Team 1 ograł Zaprzęg. We wtorek pierwsze zwycięstwo w ESL MP zanotowali zawodnicy Teamu Paper, a w drugiej serii Katastrofa Awionetki niespodziewanie pokonała Team DPD.

  • Pompa Team 2:0 Sneaky FoxEZ
  • Team 1 2:0 Zaprzęg
  • Złodzieje Monitorów 1:2 Team Paper
  • Team DPD 0:2 Katastrofa Awionetki

Dwa najwyższe miejsca w tabeli należą po czwartej rundzie do zawodników Pompa Teamu i Teamu 1. Obie drużyny mają na swoich kontach komplet punktów. Team DPD jest na trzecim miejscu, zaś Katastrofa Awionetki jest czwarta. Lokaty od 5. do 7. przypadają w udziale zespołom, które odniosły jedno zwycięstwo: Team Paper, Zaprzęg i Sneaky FoxEZ. Ostatni są Złodzieje Monitorów, którzy przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania.

Piąta runda 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski w League of Legends odbędzie się 14-15 sierpnia. Harmonogram zmagań możecie znaleźć tutaj.