20.04.2017
Początek rywalizacji w play-offach EMP w LoL
Od nadchodzących meczów zależeć będzie, kogo zobaczymy na finałach ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Sześć zespołów rozpoczyna dziś rywalizację o awans do finałowej fazy prestiżowego turnieju.

Pierwsze cztery mecze play-offów rozegrane zostaną online. Jako pierwsze odbędą się dwa ćwierćfinały, których zwycięzcy awansują do drugiej rundy i tym samym zagwarantują sobie występ w Katowicach. W półfinałach czekają już dwa zespoły, które najlepiej poradziły sobie we wcześniejszej fazie grupowej.

Harmonogram:

Ćwierćfinały:

– 20 kwietnia – 19:00 – Pompa Team vs Świdrujące Tygrysy

– 21 kwietnia – 19:00 – Team Sprzedani 2 vs Team DPD

Półfinały:

– 24 kwietnia – 19:00 – AGO Gaming vs TBD

– 25 kwietnia – 19:00 – Team Kinguin vs TBD

Informacje:

Mecze play-offów będą transmitowane na żywo na antenie ESL.TV Polska. Spotkania będą komentować Michał „Avahir” Kudliński oraz Filip „Testree” Mątowski i Fryderyk „Veggie” Kozioł z Team Frenzy. Transmisja będzie dostępna w ESL.TV Polska na platformie Twitch.

W czternastym sezonie ESL Mistrzostw Polski pula nagród sięgnie rekordowych 150 000 złotych, z czego 80 000 złotych przypada na League of Legends. Dodatkowo mistrzowie Polski otrzymają miejsce w kwalifikacjach do Challenger Series. Rozgrywki prowadzone są we współpracy z Riot Games, zaś partnerami zawodów są Red Bull i NEEDforSEAT.