03.04.2017
Startuje druga kolejka rozgrywek League of Legends
Przed nami kolejne spotkania drugiej fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Osiem drużyn kontynuuje walkę o awans do fazy finałowej i nagrody sięgające 80 000 złotych. Transmisja z zawodów odbędzie się 3 i 4 kwietnia.

Druga kolejka (grupa E – 3 kwietnia):

– 19:00 – AGO Gaming vs Team Sprzedani 2

– 21:00 – Świdrujące Tygrysy vs Barykada

Druga kolejka (grupa F – 4 kwietnia):

– 19:00 – Pompa Team vs Team DPD

– 21:30 – Team Kinguin vs Jasny Gwint

Informacje:

Druga faza grupowa ESL Mistrzostw Polski rozgrywana jest w systemie każdy z każdym. Oznacza to, że wszystkie zespoły rozegrają po trzy spotkania, po jednym na każdego przeciwnika grupowego. Po zakończeniu trzech kolejek poznamy dwie drużyny, które awansują do fazy finałowej EMP.

Mecze grupowe będą transmitowane na żywo na antenie ESL.TV Polska. Spotkania będą komentować Michał „Avahir” Kudliński oraz Filip „Testree” Mątowski i Fryderyk „Veggie” Kozioł z Team Frenzy. Transmisja będzie dostępna w ESL.TV Polska na platformie Twitch.

W czternastym sezonie ESL Mistrzostw Polski pula nagród sięgnie rekordowych 150 000 złotych, z czego 80 000 złotych przypada na League of Legends. Dodatkowo mistrzowie Polski otrzymają miejsce w kwalifikacjach do Challenger Series. Rozgrywki prowadzone są we współpracy z Riot Games, zaś partnerami zawodów są Red Bull i NEEDforSEAT.