14.03.2017
Team Kinguin i Pompa Team awansują do drugiej fazy grupowej
Poznaliśmy pierwszych uczestników drugiej fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. Zgodnie z oczekiwaniami awans wywalczyli faworyci całego turnieju, reprezentanci Team Kinguin i Pompa Team.

Wyniki drugiej kolejki:

Grupa A:

– Team Kinguin 2:0 Barykada

– Ples Gaming 2:0 Wild Maniacs

Grupa B:

– Pompa Team 2:0 Jasny Gwint

– Kiedyś Zagramy Mecz 2:0 Frantic Esport Club Academy

Druga kolejka:

Kolejne mecze ESL Mistrzostw Polski w League of Legends rozpoczną się już w najbliższą środę, 15 marca. Transmitowane wtedy będą mecze o pierwsze miejsca grup C i D, a równolegle rozegrane zostaną mecze o utrzymanie.

Mecze grupowe będą transmitowane na żywo na antenie ESL.TV Polska. Spotkania będą komentować Michał „Avahir” Kudliński oraz Filip „Testree” Mątowski i Fryderyk „Veggie” Kozioł z Team Frenzy. Transmisja będzie dostępna w ESL.TV Polska na platformach Twitch oraz Azubu.

W czternastym sezonie ESL Mistrzostw Polski pula nagród sięgnie rekordowych 150 000 złotych, z czego 80 000 złotych przypada na League of Legends. Dodatkowo mistrzowie Polski otrzymają miejsce w kwalifikacjach do Challenger Series. Rozgrywki prowadzone są we współpracy z Riot Games, zaś partnerami zawodów są Red Bull i NEEDforSEAT.