10.04.2017
Trzecia kolejka grupowa EMP w League of Legends
Rozpoczynamy ostatnią, decydującą kolejkę w ramach drugiej fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski w League of Legends. 10 i 11 kwietnia poznamy drużyny, które zagrają w play-offach o awans do fazy finałowej turnieju. Łącznie do wygrania będzie 80 000 złotych.

Druga kolejka (10 kwietnia):

– 19:00 – grupa E – AGO Gaming vs Świdrujące Tygrysy Team Sprzedani 2

– 21:00 – grupa F – Jasny Gwint vs Team DPD

Druga kolejka (11 kwietnia):

– 19:00 – grupa E – Team Sprzedani 2 vs Barykada

– 21:30 – grupa F – Team Kinguin vs Pompa Team

Informacje:

Druga faza grupowa ESL Mistrzostw Polski rozgrywana jest w systemie każdy z każdym. Oznacza to, że wszystkie zespoły rozegrają po trzy spotkania, po jednym na każdego przeciwnika grupowego. Po zakończeniu trzech kolejek poznamy dwie drużyny, które awansują do fazy finałowej EMP.

Mecze grupowe będą transmitowane na żywo na antenie ESL.TV Polska. Spotkania będą komentować Michał „Avahir” Kudliński oraz Filip „Testree” Mątowski i Fryderyk „Veggie” Kozioł z Team Frenzy. Transmisja będzie dostępna w ESL.TV Polska na platformie Twitch.

W czternastym sezonie ESL Mistrzostw Polski pula nagród sięgnie rekordowych 150 000 złotych, z czego 80 000 złotych przypada na League of Legends. Dodatkowo mistrzowie Polski otrzymają miejsce w kwalifikacjach do Challenger Series. Rozgrywki prowadzone są we współpracy z Riot Games, zaś partnerami zawodów są Red Bull i NEEDforSEAT.